• Tüm Kategoriler
  • Ameliyat Masası EH 4F ( Hidrolik )

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   EH-4F Ameliyat Masası, ameliyatlarda hastalara değişik pozisyonlar verilebilmektedir. Hasta güvenliğini ön planda tutarak,ameliyathane koşullarına uygun paslanmaz çelikten imal yapılmıştır.

   Masa; yukarı /aşağı, sırt bölümü aşağı/yukarı, lateral(tilt), Trendelenburg/ters Trendelenburg, baş ve ayak yönüne kayma pozisyonları, elektro-hidrolik olarak , kablolu el kumandası ve yedek gövde kumandası ile sessiz ve titreşimsiz   gerçekleştirilmektedir. Baş bölümü manuel dişli sistem ,ayak bölümlerinin hareketleri gazlı piston, ile yapılmaktadır. Masanın hareketlerini sağlayan elektro-hidrolik sistem, akü şarj sistemi ile beslenir. Akü sistemi elektrik kesintilerinde masanın yaklaşık 45 dakika hareket yapmasını sağlar. 


   Masa üst tablası sıvıya dayanıklı malzemeden üretilmiş olup, baş, sırt , oturma, sağ ve sol ayak bölümünden oluşmaktadır. Ameliyat masası tablasının minderleri antistatik, sıvı geçirmez, dikişsiz, poliüretan malzemeden üretilmiş 121 derece otoklav edilebilir ve yumuşak özellikli olup, hastayı baskılardan dolayı rahatsız etmemektedir ve röntgen ışınlarını geçiren yapıdadır. Minderler masa üst tablasına,kenarlarda pimler ile sabitlenmiş , gerektiğinde kolaylıkla çıkartılıp yıkanarak, silinerek veya otoklav edilerek dezenfekte edilebilir. Minderlerin içerisine hiçbir şekilde kan ve sıvı nüfuz etmemektedir.

   Masa üst tablası C kollu röntgen cihazları ile kullanım işin baş ve ayak ucuna doğru kayabilmektedir.
   Masa, biri antistatik özelliğe sahip dört tekerleği ile kolaylıkla istenilen yönde hareket ettirilebilir.

   Ameliyat  masasının sabitleme ayakları, masanın bulunduğu konumda sabitlenmesini ve 6 mm zemin farklılıkları dengeleyebilmektedir. Masa aksesuarlar, masanın her iki yanında bulunan paslanmaz çelikten üretilmiş kenar raylar üzerine monte edilebilmektedir.
   Ağırlık
   Net Ağırlık 200 Kg
   Brüt Ağırlık 226 Kg
   Ambalaj Ölçüleri
   Ambalaj Ölçüleri 720 x 1260 x 1160 mm
   İsteğe Bağlı Aksesuarlar
   İsteğe Bağlı Aksesuarlar 1. Kol destek 2. Yan destek 3. Ayak destek 4. Omuz destek 5. Anestezi çerçevesi 6. Serum askısı 7. Vücut kemer grubu 8. Bilek kemeri 9. Diz destek 10. Artroskopik diz destek 11. Kompakt aksesuar sehpası 12. Atık toplama kabı

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduEN-HE-001
   MarkaSMS
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.