• Tüm Kategoriler
  • Defibrilatör LIFE POINT Pro AED Model

   Defibrilatör LIFE POINT Pro AED Model
   Görsel 1
   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Life-Point Pro AED otomatik defibrilatör cihazı üç adımda sesli ve görsel yönendirmeleri ile oldukça kolay kullanıma sahiptir. Self-test özelliği ile kullanıma daima hazırdır. Life-Point Pro AED defibrilatör cihazı küçük, hafif, standart aksesuar olarak sunulan taşıma çantası sayesinde tüm aksesuarları ile birlikte kompakt olarak sunulmuştur. Taşıma çantasının içinde bulunan küçük ilk yardım kiti ile başka bir yardımcı malzemeye ihtiyaç duymazsınız.

   Life-Point Pro AED defibrilatör cihazı sadece 1,9 kg dır, taşıması oldukça kolaydır. CPR için metronom ses yardımı ile CPR koçluğu yapar ve bu sayede daha etkili CPR (kalp masajı için) yardımcı olur. Otomatik pediatrik pedleri tanıma özelliği ile, pediatrik pedler takıldığı andan itibaren çocuk hasta kullanımlarında otomatik olarak konfigürasyon yapan yazılıma sahiptir.

   Pro AED defibirlatör cihazı hasta kurtarma verilerini hafızasındada saklar ve istenildiği zaman kurtarma anına ilişkin kayıtlar incelenebilir. Değişken yönerge doğrultusunda uzaktan kolayca güncellenebilir yazılım olanağı. Net, anlaşılır ve ses şiddeti ayarlanabilir sesli komutlar. Opsiyonel duvar montaj kiti ve duvar kabini aksesuarları ile her ortamda kullanıma uygundur. Ekonomik yedek parça, aksesuar fiyatları ve 5 yıl garantisi ile mükemmel kalite.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu-
   MarkaLIFE POINT
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.