• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Sağlık sektörünün güvenilir partneri; Çelikoğlu İç ve Dış Tic.Ltd Şti
    

   İstanbul'da 2000 yılında kurulan Çelikoğlu , gözlemleme, yurtdışından özellikle jinekoloji, genel cerrahi ortopedi ve yoğun bakım alanalarında gelişmiş teknolojiye sahip medikal sistemleri ithal ederek yurtiçinde pazarlama üzerine geliştirilmiştir.Çelikoğlu , kurulduğu günden bu yana, konularında uzman ekibinin performansıyla sektörün en güvenilir şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.

   Hızlı teslimat servisi

   Ticaret ortağımızın, sipariş işlerini, faturalandırmalarını ya da nakliyat detaylarını hızlandırmak için duruma ve isteğe göre on-line bilgisayar sistemleri kanalıyla desteklemekteyiz.Müşterilerimizin ticaret operasyonlarını geliştimelerine yardımcı olmak ve masraflarını azaltmak için müşterilerimize eş zamanlı ürün bilgisi sağlamanın gerekli olduğuna ve güçlü bir müşteri ilişkisi geliştirmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz.Büyük ve küçük her türlü siparişi,en iyi zamanlamayla teslim ediyoruz.Merkeze ulaşan yeterli miktardaki her sipariş, aynı gün hazırlanarak Türkiye genelinde dağıtıma çıkarılmaktadır.

   Hızlı gelişim stratejileri

   Çelikoğlu  yönetim kadrosu, ticareti gelişimi hızlandırmak için bazı stratejiler belirlemiştir.İnsan kaynakları biriminde kaliteye odaklanarak, yetenekli ve kalifiye elemanlar seçilmektedir.Gelişimi sürekli hale getirebilmek amacıyla etkili ve periyodik eğitim programları, çalışanların motivasyonunu arttırabilmek için çeşitli aktiviteler ve performans değerlendirmeli programlar uygulanmaktadır. 

   Piyasada büyümek ve hedeflenen paya sahip olmak için pazardaki gelişmeler yakından izlenmekte,yenilikler hızlı biçimde organizasyona uyarlanmaktadır. 
   Şirketi büyütmek, daha fazla pazar payına sahip olmak için yurtdışı ve yurtiçi firmalarla yeni ticaret ortakları kurmak Çelikoğlu temel stratejilerinden birisi haline gelmiştir.

   Başarı çalışanların eseri

   Müşterilerimize mükemmel bir hizmet ve kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra, asıl başarının çalışanlarımıza ait olduğunun da bilincindeyiz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.