• Tüm Kategoriler
  • Ortopedik Traksiyon Sistemi

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

   Hareketli kısa parça (bacakdestek)aşağı yukarı ayarlanabilir ve istenilen noktada sabitlenebilmektedir.Hasta ayağı çektirme aparatı(mm lik ölçülü olup istenilenmesafede sabitlenebilir.  Ayak Botlarının sabitlememandalı gevşetilerekten çapta istenilen açı verilebilmektedir.Taşıma arabasıtekerlekli ve istenilen noktada sabitlenebilmektedir. Bacak ve ayak için Yükseklik dengeleyiciler istenilen mesafedeayarlanabilmelidir.

   Traksiyon ünitesi her bölümü paslanmaz çelik malzemeden imaledilmiş olmalıdır.Ayak çektirme parçaları operasyon sırasında operatörün rahatkullanımına uygun sonsuz dişli sistemi ile desteklenmiş olmakta ve istenilenyerde sabitlenmektedir.

   Hasta ayak tutucular özel pvc malzemeden imal edilmiş vederi kılıf ile ayaklar bağlanabilmektedir.Hasta ayak tutucu botlar aşağı-yukarı45 derece hareket edebilmekte ve istenilen yerde sabitlenebilmektedir.Traksiyonmasasının 6 adet tekeri mevcut olup, iki tekerlek firenlidir.Traksiyon setininyüksekliği,alt kısımlardaki mandalları gevşeterek kısaltıp uzatabilir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduEN-HE-008
   MarkaSMS
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.