• Tüm Kategoriler
  • Puffix Saç Yıkama Bonesi

   Puffix Saç Yıkama Bonesi
   Görsel 1
   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Maksimum komfor sağlayan kumaş astarlı başlık (kep/bone). Yumuşak ve durulama gerektirmeyen bir şampuan ve saç kremi ile önceden nemlendirilmiştir.
   
   Hastaları akar suyun altına götürme ihtiyacını ortadan kaldırı. Artık islak ve dağınık durulayıcılara, diğer saç yıkama yöntemlerine ve şişelenmiş şampuan ve saç kremlerine ihtiyacınız yok.
   Hasta bakımında (hemşirelikte) ulaşılan son rahatlık! Yapmanız gereken tek şey, başlığı (kepi/boneyi) ticari sınıf mikrodalgamızla veya ısıtıcımızla ısıtmak. İşte ürün kullanıma hazır. Bu ürün bütünüyle kendi kendine yeterlidir ve başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymaz. Hastadaki ve etrafındaki kirliliği, hastayı ve etrafı temizlemeyi ve de ıslak bezlerini (çarşafları) değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.
   
   Hastanın memnuniyetini arttırır. Hemşirelerin, hastaların saçlarını sıcak ve rahatlatıcı bir şampuanla yıkamalarına yardımcı olur ve hastaların kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.
   
   Bu ürün lateks içermez. USP saflaştırılmış su içerir.
   
   Uygulanışı
   Şampuanlı Saç Yıkama Bonesi ( istendiği takdirde ısıtılarak ) hasta başına geçirilir üç ( 3 ) dakika friksiyon yapılarak uygulanır. Hasta başından toplanarak çıkartılır ve atılır. Kurulama ve durulama gerektirmez.
   
   Şampuanlı Saç Yıkama Bonesi, hasta yerinden kımıldatılmadan başının temiz ve nemli olmasını sağlar.
   
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu-
   MarkaPUFFİX
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.